Avalehele Sisujuht Tagasiside Kontakt

Alates märtsist pakun Ida-Harjumaal (ajalise sobivuse korral ka mujal) järgmisi aiandusalaseid teenuseid: viljapuude ja marjapõõsaste kujundus- ja hoolduslõikus (sh suvine) ning tööde juhendamine. Lisateave... Tellimusest anna juba talvel teada, siis on aega atra seada!

Üritused
Vaata kõiki

Aiauudised
busyPOLLXT_LOADING
  Trüki Email help
Vaata aastate kaupa Vaata kuude kaupa Vaata nädalate kaupa Vaata tänast päeva Otsi Vali kuu
LEPAA 2021 (Soome aiandusnäitus)
Algus Neljapäev, 12. August 2021 -  10:00
Lõpp Laupäev, 14. August 2021 - 17:00

www.lepaa.fi

Soome suvelõpu aiandusnäitus "Lepaa" on üks vanemaid aiandusnäitusi kogu Euroopas. Esimest korda peeti üritust 1964. aastal. 1986.-2004. aastani kandis näitus nime Puutarhatekniikka. Kuna aastakümnete jooksul on üritust rahva suus ikka Lepaa näituseks kutsutud, otsustatigi see 2004. aastal ka ametlikult LEPAA’ks ristida. Näitus toimub Hämee kõrgema kutsekooli Lepaa osakonna kaunis mõisapargis. Messi korraldajad on Kauppapuutarhaliitto, Hämeen ammattikorkeakoulu ja Lepaan Oppilaskunta ry.

Lepaa asub Hämeenlinna lähistel (põhja pool) Hattula vallas, Helsingist u 115 km (autosõiduks kulub u poolteist tundi).

"Lepaa" pakub palju huvitavat aiandusest: kõikvõimalikke seadmeid ja masinaid, mis on abiks maastiku- ja aiakujundamisel: autosid, traktoreid, pumpasid, künni- ja rohimismasinaid, samuti mänguväljakute varustust, seemneid, istikuid, potte, aiavalgusteid, kasvuhooneid, kastmis- ja küttessüsteeme, väetisi, taimekaitsevahendeid jpm. Näitusel peetakse ka aiandusteemalisi loengud.

Eksponentide nimekiri pannakse www.lepaa.fi kodulehele augustis. Näituse ajal on võimalik tutvuda kutsekooliga, selle pargiga, köögiviljade näidisaiaga, viljapuuaiaga, kasvuhoonetega...

Koht : Hattula, Soome

Tagasi